حضور 800 گردشگر خارجی در جشن انقلاب اسلامی در كیشجشن بزرگ انقلاب با حضور بیش از 800 گردشگر خارجی از کشورهای آسیایی و اروپایی در جزیره کیش برگزار شد

برای دومین سال متوالی در جزیره کیش،معاونت گردشگری این سازمان در یک اقدام به جا و پسندیده بیش از 800 تن از اتباع کشورهای فیلیپین، هندوستان، پاکستان، مراکش، تونس، لبنان، چین، روسیه، اكراین، اتیوپی و سودان عصر شنبه 19 بهمن در جشن بزرگ انقلاب در تالار شهر كیش شرکت کردند.

مهمانان خارجی با همکاری اداره اتباع خارجی سازمان منطقه آزاد كیش و نیروی انتظامی، دفتر امام جمعه و مدیران هتل های میزبان گردشگران خارجی در جشن انقلاب اسلامی که با شکوه خاصی در تالار بزرگ شهر کیش برگزار شد دعوت شده بودند.

در این جشن بزرگ برنامه های شاد، طنز، دف نوازی، موسیقی، شعبده بازی و سخنرانی به زبان انگلیسی اجرا شد كه  با استقبال گردشگران خارجی روبرو شد.

همچنین به میمنت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به قید قرعه به 35 تن از گردشگران خارجی هدیه داده شد و در پایان مراسم از تمامی گردشگران خارجی با سرو شام پذیرایی شد.


مطالب مرتبط با کیش : کیش ، تور کیش ، تور کیش زمستان 92 ،  تور کیش اسفند 92 ، تور کیش نوروز 93 ، رزرو تور کیش ، بلیط کیش ، تور لحظه آخری کیش ، تور کیش اسفند 92 ، تور کیش نوروز 93 ، تور كیش برای اسفند ماه